Чому саме іспанська з Мартою?

Мене звати Марта і я проживаю в Іспанії протягом 10-ти років Переїхавши до Іспанії у підлітковому віці, я починала вивчення мови з нуля, тому дуже добре знайома зі всіма тонкощами опанування іспанської.

Я закінчила англійську філологію в Університеті Аліканте, що належить до 250-ти кращих університетів світу. Вільно володію цією мовою і на даний час, я є викладач англійської та іспанської при університетській академії в Аліканте.

СТАТИСТИКА УЧАСНИКІВ

Учасники

Задоволені

ПРО МОЇ КУРСИ

Доступність, легкість, вільний графік, інтерактивний зв’язок — це далеко не всі переваги вивчення іспанської мови у нашій школі.

Для того, щоб почати навчання, вам знадобиться зовсім небагато: трішки мотивації, ну і звичайно доступ до мережі. 

Не потрібно їхати до іншого міста чи за кордон – навчатися можна вдома у затишних умовах.

Вчитися онлайн комфортно: ви можете займатися у зручний час і у будь-якому місці. Перебуваючи в міському транспорті, у відпустці, за кавою чи на прогулянці, ви можете удосконалювати свої знання іспанської. 

А ще онлайн курси подаються у вигляді відео занять, саме тому ви з легкістю зможете повторити наданий матеріал кілька разів.

Крім того, культура іспаномовних країн є дуже цікава і різноманітна.

На сьогоднішній день іспанською мовою розмовляють понад 400 мільйонів людей. Також вона є другою мовою за поширеністю у світі.

Отож, запрошуємо і вас до цієї великої іспаномовної спільноти.Крім того, культура іспаномовних країн є дуже цікава і різноманітна.

Top linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram