Залишилися питання?

04 03 2021Залишилися питання?

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ? 

Заняття проходить на окремому сайті, де знаходяться всі авторські відео-уроки та пояснення від Марти, домашнє завдання та безліч інтерактивних вправ. 

Звітування длмашнього відбувається в телеграмі. 

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ПІСЛЯ ОПЛАТИ? 

Після оплати, ви отримаєте посилання на телеграм канал курсу. В день початку курсу, на канал буде надіслана вся необхідна інформація, зокрема посилання на сайт, де ви знайдете всі відео-уроки та домашнє завдання. 

СКІЛЬКИ ЧАСУ ТРИВАЄ КУРС? 

Тривалість курсів становить 2 місяці. 

ЧИ ПРОХОДЖУ Я КУРС САМОСТІЙНО? 

Ні, курси мають індивідуальний підхід до кожного студента; всі учні проходять курси у супроводі Марти. Марта особисто контролює процес навчання кожного студента: перевіряє домашнє завдання, корегує вимову, граматику та будову речення. 

ЧИ ІСНУЮТЬ У ВАС КУРСИ БЕЗ ФІДБЕКУ? 

НІ, таких курсів тут не знайти 😊

Ми працюємо лише на результат і щиро віримо у те, що зворотній зв’язок від вчителя є однією з найважливіших елементів успіху у вивченні мови. 

Самостійно вивчити мову можливо, проте ніхто не гарантує, що ваша вимова, говоріння чи застосування граматики будуть правильними. На жаль, курси без фідбеку просто не працюють. 

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ? 

Після виконання домашнього завдання, ви надсилаєте його Марті в приват в телеграм у вигляді фотографій, скріншотів чи аудіоповідомлень. 

Після цього, Марта ретельно перевіряє кожне завдання та надсилає фідбек. 

Також, на сайті можна знайти безліч інтерактивних вправ та тестувань, які самостійно перевіряє сайт. Такі завдання непотрібно надсилати на перевірку, проте якщо у вас виникнуть труднощі чи додаткові питання, ви завжди зможете звернутися до Марти. 

ВПРОДОВЖ СКІЛЬКИ ЧАСУ У МЕНЕ Є МОЖЛИВІСТЬ НАДСИЛАТИ ДОМАШНЄ НА ПЕРЕВІРКУ? 

Домашнє завдання можна надсилати на перевірку впродовж курсу, тобто впродовж восьми тижнів. 

Після закінчення курсу, у студентів буде ще +2 тижні для доздачі домашнього, на випадок, якщо під час навчання не було достатньо часу, щоб пройти матеріал.

Якщо у цей час, студент не зможе вкластися, є можливість придбати додатковий час. Вартість двох додаткових тижнів перевірки становить 300 грн. 

МОЖНА ЗАЙМАТИСЯ З БУДЬ-ЯКОЇ ТОЧКИ СВІТУ? 

Так, технології онлайн дозволяють займатися студентам в комфортному місці для них. Ви можете вивчати іспанську вдома чи по дорозі на роботу. 

ЧИ МОЖЛИВО ЗАЙМАТИСЯ В ЗРУЧНИЙ ЧАС ДЛЯ МЕНЕ? 

Так, ви не прив’язані до графіку і можете займатися в зручний час для вас.

ЧИ ЗМОЖУ Я ПОВТОРИТИ МАТЕРІЛИ З КУРСУ КОЛИ ЗАВГОДНО? 

Так, всі матеріали, інтерактивні вправи та відео-уроки залишаються з вами назавжди, тому ви зможете повторити курс декілька разів та закріпити вивчене пізніше. 

ЧИ НАДАЄТЬСЯ СЕРТИФІКАТ ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ? 

Так, по завершенню курсу, надається сертифікат.

Top linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram